Menu
Alışveriş Sepetiniz
Bugün KARGO BEDAVA Şimdi Keşfet

Hakkımızda

HAMLE AYAKKABICILIK İTHALAT İHRACAT SANAYİ ve TİCARET ANONİM ŞİRKETİ olarak geniş arge çalışmaları ve profesyonel ekip ve ekipmanlar ile bayan ayakkabı modellerini ewoll® markası adı altında Tüm Türkiye ve Dünyanın seçili ülkelerine ulaştırıyoruz. Uzun yıllara yayılan bilgi ve tecrübelerimizi daha çok bayan ayakkabı modelleri üzerinde geliştirmeye devam ediyoruz. Birçok ana ayakkabı dağıtıcısı ile kurduğumuz iş ortaklıkları ve anlaşmalarımız sayesinde binlerce müşteriye ulaşıyoruz.

EWOLL® markası Türk Patent Enstütüsü tarafından Koruma altına alınmış olup her türlü kopya ve taklit ürünle mücadele altındadır. Ürettiğimiz ayakkabı modelleri Türkiye'nin bir çok ilinde geniş mağaza ağları bulunan firmalar tarafından satışa sunulmaktadır. Ürettiğimiz ve satışını yaptığımız Bayan ayakkabı modellerinde genellikle Bayan Sneakers, Yüksek Taban, Topuklu Spor Ayakkabı, Ortopedik Ayakkabı, Koşu ve Spor Ayakkabıları, Günlük Ayakkabı modelleri ve Yürüyüş ayakkabıları gibi onlarca model üretmektedir. 

Hedefimiz, yüksek kalite ve rahatlıkta ortapedik ve kullanışlı ayakkabılar üreterek bu ürünleri internet sitemizden hızlı ve güvenli hizmet sunma ilkeleri ile online satışa açtık. Kullanıcılarımız ürünlerimizi artık internet üzerinden %100 güvenli ve hızlı olarak satınalabiliyorlar. Ewoll® 'ün internet üzerinden satış yapan başka bir iş ortağı yoktur. Ewoll® ürünlerini Trendyol, Hepsiburada, N11, Amazon ve Gittigidiyor pazar yerlerinde de kendi mağazası adı altında satışa açmıştır. Dileyen kullanıcılarımız bu noktalardan da alışveriş yapabilirler.