Menu
Alışveriş Sepetiniz
Bugün KARGO BEDAVA Şimdi Keşfet

Teslimat Süreci

ewoll® Ayakkabı ‘da Kargo ve Teslimat Süreci

Ürünlerin Kargoya verilme Süreci Ne Kadar Sürüyor?

İşin aslı biz bu süreçte günler değil saatlerle yarışıyoruz ewoll.com.tr olarak e-ticaret sitemizde ilkelerimiz gereği genellikle 12 ile 36 saat arasında siparişinizi kargoya teslim ediyoruz!

Satılan Ürünler Stokta Mevcut mu?

ewoll.com.tr web sitemizde satışa sunulan ürünler stoklarımızda mevcut olmakla birlikte kontrolleri yapılmış paketlenmişlerdir sadece isim ve adresinizin yazdığı kargo etiketlerinin yapıştırılmasını beklemektedir.

Hangi Kargo şirketi ile çalışıyorsunuz ?

Türkiyenin en ücra köşesine bile ürün gönderebilmek için UPS, Aras, MNG, PTT Kargo ve Yurtİçi Kargo ile çalışmaktayız.

Kargo Ücretli mi? Ücretliyse ne kadar öderim?

Tüm ürünlerimizde Tüm Bölge ve şehirlere sabit kargo fiyatı uygulaması ile 7,50TL ye gönderim sağlıyoruz bu bedel ödeme aşamasında sizden tahsil edilmektedir. 

Kapıda Ödeme Varmı?

Malesef kapıda ödemeli ürün gönderemiyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Ürünlerim Kapalı Kutuda mı Geliyor ?

Evet ürünleriniz özenle paketlenerek gönderilmektedir ve içleri görünmezdir. Bazı kullanıcılarımız gelen kargo paketler içinden farklı bir şey çıkmasından endişe ediyorlar. Merak etmeyin kargonuzu içiniz rahat bir şekilde teslim alabilirsiniz ewoll.com.tr’de asla müşterilerimizi aldatacak ve kandıracak işlemler uygulanmaz.

Bizi Nasıl Bilgilendiriyorsunuz ?

Evet işte buna çok önem veriyoruz!  Türkiye ’nin en hızlı ve Güvenli bayan ayakkabı sitesi ewoll.com.tr olarak sizleri tüm süreçlerde bilgilendirmeyi kendimize ilke edindik. Siparişinizin durumu her değiştiğinde her gelişmede size SMS ile bilgilendirme yapıyoruz. Siparişiniz oluştu, Ürünleriniz hazırlanıyor, Siparişiniz Paketleniyor, Kargoya verildi, Kargo Takip Numarası gibi... SMS ve Mail ile sizi bilgilendiriyoruz.

Kargo şirketi bana ulaşamamış ?

Merak etmeyin ürünleriniz tekrar bize geri gelecek ve o bölgede daha hızlı ve güvenli dağıtım yapan başka bir kargo firması ile tekrar göndereceğiz.

Kargomu Kendim Takip edebilir miyim ?
Tabiki kargonuzu takip edebilmeniz için size bir takip numarası yada takip linki gönderiyoruz bu şekilde kargonuzu takip edebilir nerede olduğunu görebilirsiniz.

Birisine
 
Hediye Gönderebilir miyim ?
Hediye Gönderebilirsiniz.

Kargo Ne kadar Sürede Geliyor?

Genellikle Kargonuzu 12 ile 36 Saat arasında biz teslim ediyoruz, bu noktadan sonra kargo şirketleri bulunduğunuz mesafeye göre 1 ile 3 gün arasında siparişinizi size teslim eder